אודות

שוקה ביטוחים

אנו עובדים עם חברות הביטוח הגדולות במדינה, לפתח את דרך הביטוח הטובה ביותר עבורכם.

סוכנות שוקה ביטוח מציעה לכם שקט נפשי לגבי כל הביטוחים שלכם! פשוט כך. ניסיון עשיר ואיכותי שבאמת עובד בשבילכם, כוח מקצועי המשיג לכם מחירים תחרותיים ושירות אישי מעולה מעל הכל. אשמח להיפגש איתכם לשיחת ייעוץ והיכרות בלתי מחייבת, להבין מה מצבכם ולבנות עבורכם חבילת ביטוחים שבאמת משרתת את האינטרסים שלכם.

אודות החברה

סוכנות שוקה ביטוח נוסדה בשנת 1994 ומאז צמחה בעקביות מרשימה, תוך שמירה אופטימאלית על האינטרסים של לקוחותינו, עבודה עם כל חברות הביטוח ושיווק מגוון פתרונות ביטוח.

לשוקה ביטוח ניסיון עשיר במיוחד בעולם הביטוח וקשרים ענפים בתחום, מה שמאפשר לנו להמשיך לשדרג את מערך השירות שלנו כל הזמן ולהציע לכם יעילות, מהירות, התאמה אישית מלאה, טיפול אפקטיבי בתביעות, מחירים אטרקטיביים במיוחד ושירות ביטוחי שמדבר בשפה שלכם ופועל לטובתכם!

שוקה ביטוחים

רוב אזרחי ישראל מבוטחים במכלול רחב מאוד של ביטוחים, חלקם חובה וחלקם רשות. אנו "אוספים" את הביטוחים הללו לאורך השנים ויותר מדי אנשים מזניחים את הנושא, לא בודקים או מעדכנים כיסויים ובפועל משלמים הרבה יותר מדי כסף על ביטוחים, שחלקם מיותרים וחלקם מייצרים מצב של ביטוח חסר.

שוקה כאן באמת ובתמים כדי לעזור לציבור הישראלי לעשות סדר בהר הביטוחים הסובב אותו. באתר שלנו תמצאו מידע פשוט ויעיל לגבי סוגי ביטוחים נפוצים ופתרונות חכמים לקבלת הכיסוי המתאים עבורכם – מקסימום כיסוי והתאמה לצרכים שלכם, במינימום עלות!

כך למשל שוקה ביטוח יכול לחסוך לכם כסף בהקשר לביטוחי בריאות פרטיים וכפל ביטוחים, הוזלה משמעותית של ביטוח משכנתא או ביטוח דירה, התאמת ביטוח חיים לצרכים האמיתיים והנכונים שלכם, מקסום תנאים ושיפור במסלולי ביטוח בקרנות פנסיה וכיוצא באלו. חבל לבזבז כסף על ביטוחים לא מתאימים או מיותרים, כסף שיכול היה להגדיל לכם את החיסכון הפנסיוני או לשפר את איכות חייכם – שוקה צועד איתכם צעד צעד ובונה לכם תכנית ביטוח מותאמת אישית, תחרותית במחיר ומדויקת.