חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

טיפים לביטוח פנסיוני חכם

כולנו מכירים את הסיפורים הבאים: הכסף שחסכנו לא הספיק, העסק המשפחתי נסגר בטרם עת, הנכות הובילה לעזיבה בלתי צפויה של מקום העבודה. בוודאי שלא צריך לספר לכם שהחיים מלאים באירועים בלתי צפויים שמשנים את התוכניות מקצה לקצה. כתוצאה מכך, עבור מבוגרים רבים, הפרישה היא תקופה מאתגרת, ולו רק בגלל שלא התכוננו אליה בהתאם. אז הם נאלצים, בלית ברירה לעבוד גם בשנות ה- 60 לחייהם. באמצעות ביטוח פנסיוני חכם תוכלו לתמוך באורח חייכם, ולממן את הפרישה שלכם. איך עושים את זה? בדיוק בשביל זה אספנו עבורכם את הטיפים הבאים.

על משכנתא פנסיונית, שמעתם?

קניתם נכס כשהייתם צעירים יותר? סביר להניח שכבר סיימתם עם המשכנתא והנכס שלכם. עכשיו כשאתם רוצים לצאת לפנסיה, אותו נכס שבבעלותכם יכול לשרת אתכם. משכנתא פנסיונית היא למעשה אחת הדרכים שעומדות לרשותכם, אם ברצונכם להגדיל את ההכנסה החודשית שלכם, או לחלופין, לממן הוצאה חד פעמית. בעזרת משכנתא פנסיונית תוכלו לשמור על רמת החיים אליה הייתם רגילים עוד לפני היציאה לפנסיה, לעזור לילדים, לממן מעבר לדיור מוגן או סתם לנפוש בחו"ל. הרעיון שעומד בבסיס הוא קבלת הלוואה כנגד שיעבוד הנכס הקיים. כאשר ישנם מסלולים שונים מהם תבחרו את האחד שמתאים לצרכים שלכם באופן מלא. כדי לבחור את המסלול הנכון לכם ביותר, פנו לייעוץ משכנתאות. זה ישתלם.

יש מומחים לביטוח פנסיוני, תנו להם לעבוד עבורכם

למה להסתבך? התעסקות עם כספים יכולה בהחלט להיות "תיק" שכרוך בהמון כאבי ראש. בדיוק בשביל זה יש מומחים בתחום הביטוח פנסיוני עשירים בידע וניסיון. ממש כמו שהלכתם לייעוץ משכנתאות כדי לבחור את המסלול המדויק ביותר של משכנתא פנסיונית, כך ישנם גם סוכני ביטוח שיכולים לעזור לכם לתכנן את העתיד שלכם מבחינה פיננסית, תוך שלוקחים בחשבון את כל הפרטים והאותיות הקטנות. זכרו – החיסכון הפנסיוני אינו צריך להיות מקור ההכנסה היחיד שלכם, במיוחד כאשר יוקר המחייה רק ממשיך לעלות. אם תתנהלו בחוכמה מוקדם יחסית, תוכלו למקסם את הפוטנציאל של החיסכון שלכם בצורה מרבית.

הישארו עם היד על הדופק

המציאות משתנה ללא הרף וכך גם העולם של הביטוח הפנסיוני. אם אתם רוצים ביטוח חכם עליכם לחשוב במונחים של גמישות. אל תטעו לחשוב שאם סגרתם כסף בצד, וכל חודש את מפרישים סכום לחיסכון פנסיוני אתם מוכנים לצאת לפנסיה כשיגיע הזמן. תמיד תישארו מעודכנים במצב החשבון שלכם, ושימו לב אם ישנם זמנים שאתם יכולים להפריש סכומים גדולים יותר כדי לבנות את הקרן שלכם מהר יותר. אל תהססו בנוסף לבדוק את השוק ולגלות מהם התנאים המשתלמים ביותר עבורכם ואפילו לעבור בין תכנית אחת לאחרת. כמובן שאינכם צריכים לעשות את הכל בעצמכם, אלא רק לשכור את שירותיה של סוכנות ביטוח מקצועית שתעשה זאת עבורכם ותנהל את החיסכון הפנסיוני שלכם על הצד הטוב ביותר! תכנון מקדים הוא המפתח לתכנית פרישה שתאפשר לכם עצמאות כלכלית. קחו בחשבון – מוטב לדאוג לביטוח פנסיוני כמה שיותר מוקדם, ולא ברגע האחרון, כך שכשיגיע הרגע אתם תהיו כמה שיותר מוכנים וערוכים.

עוד פוסטים

פרישה מעבודה

הודעה לרשויות המס על פרישה של עובד

עם הגיע העובד לגיל פרישה או החלטה לפרוש מוקדם יותר מסיבותיו שלו, נדרש המעסיק לבצע הליך של דיווח על פרישת העובד לרשויות הרלוונטיות. ההודעה לרשויות