חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

5 ביטוחים שחשוב שתעשו

הגנה על הנכסים החשובים שלכם – הבית שלכם, הרכב וכמובן בריאותכם הגופנית, מהווה את אחד הצעדים החשובים ביותר בבניית תוכנית פיננסית אישית איתנה. פוליסות הביטוח הנכונות יסייעו לכם לשמור על יציבות כלכלית, על רכושכם האישי וגם על כושר ההשתכרות שלכם לאורך זמן. אז איך עושים זאת נכון? מתחילים ממספר ביטוחים חשובים שכדאי מאוד לעשות. הנה הם לפניכם.

ביטוח חיים

ביטוח חיים מגן על האנשים התלויים בכם כלכלית. במקרה בו, חלילה, נפטרים מהעולם, ההורים, בן/בת הזוג, הילדים או כל יקיריו האחרים של הנפטר עלולים להתמודד עם מצוקה כלכלית ממשית. ביטוח חיים מונע מזה לקרות. בשל חשיבותו הרבה, ביטוח החיים הוא אחת הפוליסות הראשונות שכדאי לעשות.

איך מצטרפים לפוליסת ביטוח נכון? חשבו את המשכורת השנתית שלכם והכפילו אותה במספר השנים המשוער בהן תהיו עדיין מקבלי משכורת, זאת אומרת – עובדים. הפוליסה המתאימה לכם תהיה זו שתתחשב בשכר הנוכחי שלכם.

ביטוח בריאות

מדינת ישראל היא אחת ממדינות הרווחה המובילות בעולם, בהן מקבלים טיפול רפואי ללא עלות או בעלות נמוכה מאוד. עם זאת, העובדה הזו נכונה רק לרפואה הציבורית. בבואנו לפנות לרפואה פרטית, להתייעץ עם רופאים מומחים בתחומם, לערוך ניתוח יקר או לבצע הליך רפואי מעבר לים – העלויות עשויות להיות גבוהות מאוד עד בלתי אפשרויות. הצטרפות לביטוח בריאות היא הצעד הנכון, הנבון והמשתלם ביותר. אנחנו לא יודעים מתי נזדקק לו ונקווה שלעולם לא נצטרך להפעיל את הפוליסה, אך במקרה בו היא נדרשת – יש בכוחה להציל חיים.

ביטוח בית

אנחנו בונים לעצמנו קן חמים, מקימים משפחה ומתגוררים בבית חלומותינו – אך ככל שארבעת הקירות שלנו חשובים לנו, כך עולה ההכרח לשמור עליהם ועל עצמנו מפני אובדן. אם הבית שלכם יקר לכם והתכולה שבו חשובה לכם, הגנו על עצמכם מפני פגיעה כלכלית ובטחו את הבית. כשאתם בוחרים לערוך ביטוח בתים, אתם מגנים על רכושכם ועל ביתכם במקרים של שריפה, גנבה וכדומה. וזה חשוב מאין כמוהו.

ביטוח ציוד

יש לכם ציוד מקצועי יקר? לא משנה אם מדובר בציוד צילום בשווי עשרות אלפי שקלים, ציוד טכני מסוגים שונים או כל רכוש אחר שאתם מחזיקים במקום בטוח אך יודעים שהוא עשוי לפתות גנבים או שעלול להיגרם לו נזק – חשוב וכדאי לבטח את הציוד שלכם. השקעתם בו המון, ואתם לא רוצים לספוג את האובדן הגדול הכרוך באובדן הרכוש.

ביטוח רכב

ברוב מדינות העולם נדרש לערוך ביטוח רכב בסיסי, אך ביטוח רכב שיגן עליכם במקרה בו, חלילה, אתם או הרכב נפגע, אם אתם מעורבים בתאונה או אם גרמתם נזק לרכב של אחר – הוא לא בגדר מותרות, הוא ממש חובה. אתם לא רוצים להיקלע למצב בו יתבעו אתכם ולא תוכלו לשלם את הסכומים האדירים הכרוכים בתביעה. תאונות מתרחשות במהירות, התוצאות עלולות להיות טרגיות וגם אם הן כוללות רק אובדן כספי – הוא עשוי להיות כבד ומצער מאוד. שמרו על עצמכם.

עוד פוסטים

פרישה מעבודה

הודעה לרשויות המס על פרישה של עובד

עם הגיע העובד לגיל פרישה או החלטה לפרוש מוקדם יותר מסיבותיו שלו, נדרש המעסיק לבצע הליך של דיווח על פרישת העובד לרשויות הרלוונטיות. ההודעה לרשויות